KARGO-TESLİMAT

Aydınlatma ve heykelcikler 10 iş günü içerisinde, mobilya ve aksesuarlar 20 iş günü içinde kargoya verilir.

Farklı bir durum söz konusu olduğunda tarafınıza e-posta veya telefon ile bilgi verilecektir.
Kargo firmasına ürün teslimimizin ardından e-posta adresinize kargo bilgileri iletilir.
Yurtdışı gönderilerde ürünün ağırlığı, paket ebatları, gönderi adresi gibi değişkenler; ilave edilecek kargo fiyatını belirlemektedir.

İADE & DEĞİŞİM

Satın alınan ürünler sipariş üzerine üretildiğinden  iade kabul edilememektedir. Ancak yanlış ürün gönderilmesi halinde, ürünün teslim alındığı tarihi takip eden 14 (ondört) gün içerisinde doğru ürün ile değiştirilebilir.
Sipariş teslim alndığında kontrol edilmeli, hasar tespit edilirse kargo firması temsilcisi ile gerekli tutanak düzenlenmelidir. Aksi halde sorumluluk kabul edilmemektedir.
Ürünün geri gönderim bedeli tarafımıza aittir. 
Süreci başlatmak için info@studiotimtim.com adresimize aşağıdaki bilgileri içeren bir e-posta yollayınız;
 - Sipariş numarası
 - Üye bilgileri
 - Cep telefonu
 - Geri gönderim nedeni
Talebinizi aldığımıza dair tarafınıza dönüş yapılır. Ürünün incelenmesinin ardından değişime uygun ise, siparişinizi tekrar hazırlayarak belirttiğimiz süre içerisinde yeni ürününüz kargolanır.
Değişim için geri gönderilecek ürün; kullanılmamış, hasarsız, eksiksiz, etiketleri çıkarılmamış, kargoda hasar almaması için teslim alındığı şekilde koruma materyalleri ile güvenli bir halde tekrar paketlenerek fatura aslı ile birlikte tarafımıza iletilmedir. Belirtilen koşullarının uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile geri gönderilir.